قانون مندی کسب و کار اینترنتی

کلیه اصول و قوانین سایت ویترین لند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا فروشنده نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود است.

سیاست های رعایت حریم شخصی

سایت ویترین لند اطلاعات خود فروشنده از قبیل آدرس , شماره و ... را جهت حفظ قانون حمایت از مشتری و تضمین خرید مشتری ثبت میکند و متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی فروشنده محافظت کرده و خارج از قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل ننماید.

 

خرید امتیاز

فروشنده با خرید 3 امتیاز آسانسور , تخفیف , ویژه  در همان لحظه میتواند از امتیاز خود بهره ببرد و امتیاز مورد نظر به صورتی آنی لحاظ میشود , در صورتی که فرایند خرید با بانک موفقیت آمیز بود ولی ارتباط سایت با بانک با مشکل فنی احتمالی مواجه شد جای هیچ نگرانی نیست , فروشنده میتواند از راههای ارتباطی سایت مشکل خود را ارسال نموده و تیم ویترین لند در صورت تائید موفقیت آمیز بودن خرید بانکی فروشنده , امتیاز مورد نظر توسط تیم ویترین لند لحاظ خواهد شد.

 

پشتیبانی 24 ساعته

ساعت کاری تماس با ویترین لند از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر می باشد اما تیم ویترین لند به صورت 24 ساعته 7 روز هفته پاسخگوی پیام های کاربران سایت از طریق ایمیل سایت ,  صفحه ارتباط با ما در سایت و ارسال پیام از طریق پنل ادمین می باشد.